Vítejte na strankách PFB

Jsme stavební firma ,která se specializuje na provádění strojních omítek jak v interiéru tak i v exteriéru. Využíváme kvalitní certifikované materiály ,které jsou ověřené výrobcem.

Nabídka služeb

Hliněné omítky

Hliněné omítky neobsahují žádné hydraulické pojivo a žádné škodlivé přísady, jejich zpracování je poměrně jednoduché a vyznačuje se takřka neomezenými možnostmi tvarování povrchu.

Sádrové omítky

Sádrové omítky se používají pouze v interiérech, kde nám zajišťují příjemnou atmosféru bydlení. Dokáží pohlcovat a následně uvolňovat vdušnout vlhkost.

Naše firma nabízí 2 druhy provedení sádrových omítek
1) Filcovaná – kde povrch tvoří jemné pravidelné zrno.
2) Hladká-Gletovaná – povrch je hladký jako sádrokarton

Vápenocementové omítky

Vápenocementové omítky se používají jak v interiéru tak v exteriéru. Uvnitř se aplikuje především v mokrých místnostech,garážích,sklepech, tato omítka má vysokou mechanickou odolnost.

Lehčené omítky

Lehká omítka určena především na fasády (jádro) skvělé zpracování ,rychlé tuhnutí.

Tepelně izolační

Tato omítka je určena především na fasády vhodná na tepelně izolační cihlu. Zaručují dobrou tepelnou ochranu.

Sádrové stěrky

Novodobé stavebnictví vyžaduje nové stavební systémy k zajištění rovných podkladů omítek jakými jsou např. Přesné cihly tvárnice z porobetonu nebo jim podobné. To vše rovněž ovlivňuje vývoj omítkových systému. Proto používáme tenké jednovrstvé omítky ,sádrové stěrky se aplikují pouze na 100% rovných stěnách a stropech, v síle 3-6mm

Zateplování fasád

Ani v této oblasti nejsme žádní nováčci. Provádíme zateplení fasád s dodávkou komplexního stavebního materiálu. Pracujeme se zateplovacími systémy firmy Baumit. Nabízíme také celou řadu barevných odstínů v různé zrnitosti.

partneri
rigi